LIEZĒRES pamatskolā janvārī jūtama īpaša noskaņa. – Gatavojamies jaukam pasākumam – piektdien atzīmēsim mūsu estrādes ansambļa "Draugi" 10 gadu jubileju, būs koncerts, ballīte, tas viss tiks apvienots arī ar vecāku balli.
Sākotnējie "Draugu" dalībnieki jau skolu sen beiguši, visi tiek saukti kopā, notiek mēģinājumi, jo ansambļa vadītājs Oskars Gailītis ar sludinājumu avīzē aicināja atsaukties visus bijušos dalībniekus. Būs arī ciemiņi, kā jau dzimšanas dienā. "Draugi" darbojas arī tagad, uzstājas gandrīz katros svētkos, – atzinīgus vārdus teic skolas direktore Jolanta Pabērza. – Oskars Gailītis ir mūsējais, bet tagad uz mēģinājumiem brauc no Cēsīm.
Autore: ASTRA ZAGORSKA