OŠUPES pagastā iedzīvotāji aktīvi gatavojas Latvijas 90 gadu jubilejai. Ošupes pagasta padomes izpilddirektors Aigars Šķēls informē: – Valsts svētkus svinēsim 16. novembrī, un jau tagad cītīgi notiek gatavošanās. Pašdarbnieki domā un organizē priekšnesumus.
Pašlaik tiek apkopoti rezultāti par sakoptākajām sētām pagastā un gādātas balvas. Ir pasludināts arī konkurss, ko ierosināja iedzīvotāji, – "Gada cilvēks". Ošupieši varēs izteikt savas domas. Svinīgajā pasākumā rezultāti jau būs apkopoti, un tiks pasniegtas balvas. Par godu šiem svētkiem pošam gan sevi, gan telpas un darām arī ikdienas darbus.
Autore: AGRITA NUSBAUMA