ĒRGĻOS laukumā pie vidusskolas 2. martā pulksten 11.30 tiks atklāts Latvijas Skolu ziemas olimpiskais festivāls. Reģistrācijai, kas sākusies jau no 15. janvāra interneta mājas lapā www.lsfp.lv, šodien ir beidzamā diena. Latvijas Skolu ziemas olimpiskais festivāls no februāra sākuma tika pārcelts uz 2. un 3. martu sniega trūkuma dēļ, un tagad sniega ir papilnam.
Arī sals nespēs nobiedēt. Ērgļu vidusskola, kā ierasts, būs ierauta sacensību gaisotnē. To apstiprināja arī Ērgļu vidusskolas direktore Inese Šaudiņa: – Piektdien jau pulksten 11 sāksies Latvijas Skolu ziemas olimpiskā festivāla komandu pārstāvju sanāksme, pēc tam – atklāšanas parāde, kurā varēs izjust Olimpisko spēļu gaisotni. Arī mūsu skolai ir sava komanda, kā arī esam sagatavojuši daudz festivāla palīgu – brīvprātīgo gidu, kas palīdzēs uzņemt viesus. Sacensības norisināsies dažādās vietās, bet Ērgļi visus sapulcinās.
Skolu jauniešu sacensībās tiks noskaidroti labākie slēpošanā, snovbordā, biatlonā, slidošanā, hokejā, ziemas orientēšanās sportā, ragaviņu braukšanā, kērlingā, lielajā skolu stafetē un ziemas skriešanā ģimenēm. Ziemas festivāla organizatorisko vadību nodrošina Latvijas Sporta federāciju padome sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju, Ērgļu novada pašvaldību, sporta veidu federācijām un Viešūra kalnu.
27.02.2018.