VESTIENAS pamatskolā cītīgi tiek strādāts, lai veiksmīgi noslēgtu pirmo semestri. Starp pārbaudes darbiem notiek gatavošanās Ziemassvētkiem.
– 20. decembrī kopā ar bērniem un vecākiem tiks analizēts mācību un ārpusstundu darbs. Vērtēsim, kas ir paveikts, kam jāpievērš lielāka vērība, bet 21. decembrī būs pirmā semestra noslēguma pasākums. Šobrīd bērni gatavo pārsteiguma dāvaniņas vientuļajiem pensionāriem un gados vecākiem cilvēkiem, – informē Vestienas pamatskolas direktore Vera Gutāne. – Šis projekts tiek veikts, sadarbojoties ar Vestienas pagasta sociālo darbinieci Allu Piņķi, un tiek iesaistīti arī pagasta uzņēmēji. Iepriekš bērni kopā ar vecākiem sarūpēja dāvaniņas, bet šogad nolēmām, ka skolēni paši tās pagatavos. Pavisam ir nepieciešamas 30 dāvaniņas, un šogad top apsveikumi un svečturi. Sagatavotās dāvanas nodosim sociālajai darbiniecei, un pirms svētkiem kopā ar pagasta pārvaldes vadītāju tās tiks nogādātas adresātiem. Skolā par tradīciju ir kļuvusi arī adventa vainaga iedegšana. Pirmo sveci iededzām kopā ar Vestienas draudzes mācītāju. Bija arī kopīga audzināšanas stunda, kurā pārrunājām adventa laika nozīmību. Otro sveci iededz bērni, trešo sveci – skolotāji, bet ceturto – bērni kopā ar vecākiem mājās. Šī skolā ir izveidojusies par skaistu tradīciju un notiek katru gadu.
11.12.2018.