VESTIENAS pagastā Lido kalns jau pamazām kļūst balts, jo 25. novembrī gan uzsniga sniegs, gan arī, lai papildinātu sniega segas biezumu, tika uzsākta mākslīgā sniega ražošana.
– Šosestdien vēl slēpot nesāksim, bet SIA "Lido tūrisma un atpūtas kompekss" ziemas sezona varētu tikt uzsākta jau drīz. Plānojam sākt uzņemt kalnu slēpošanas cienītājus ar nākamo ceturtdienu – 2. decembri. Laika prognoze vēstī, ka pieturēsies sals, un būtu labi, ja vēl uzsnigtu. Tā kā dabiskā sniega ir maz, pūšam klāt mākslīgo sniegu, lai jaunnedēļ interesenti varētu sākt slēpošanas sezonu, –
sacīja Lido kalna administrators Andris Leitāns.
Autore: IVETA ŠMUGĀ