Astoto reizi Ērgļu vidusskolas skolēni kopā ar vecākiem un skolotājiem pulcējās Ērgļu novada saieta namā uz Veiksminieku pasākumu, kur skatuves priekšā cēla un kārdinoša savu novērtējumu gaidīja četrstāvīgā 20 kg smagā svētku torte.
Viszinošais Zinītis (11. klases skolniece Kristīne Ikerte) klātesošos informēja, ka šogad tiks sumināti 110 1.-12. klašu skolēni (42% no visu skolēnu skaita), kuri guvuši sasniegumus skolas (12 mācību priekšmetos), starpnovadu un valsts mācību priekšmetu olimpiādēs, starpnovadu un reģionālajās zinātniski pētniecisko darbu konferencēs (starpnovadu olimpiādēs un konferencēs 28 godalgotas vietas), labinieki, kuri mācību gadā saņēmuši vērtējumu no 7 līdz 10 ballēm, kā arī visi tie, kas aktīvi piedalījušies skolas dzīves veidošanā. Viņu vidū 13 nominācijās tika sveikta 9.b klases skolniece Agnija Vaska, 10 nominācijās – 9.b klases skolniece Malvīne Madžule, 9 – 12. klases skolniece Monta Madžule. Vienīgi Nezinītis (mācību pārzine Maiga Picka) bija vīlies, ka viņš, kurš visu gadu bija veiksmīgi blēņojies, netika pieminēts.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.06.2011.
Autore: MĀRĪTE BREIKŠA