ĒRGĻU novadā par stipru tradīciju izveidojies galda spēļu turnīrs, kas tiek organizēts pat vairākās kārtās.
– Turnīri norisinās skolēnu brīvdienu laikā. Pirmās divas kārtas jau ir noslēgušās, pavasara brīvdienās, kas būs martā, paredzēta trešā kārta, kad būs iespējams spēlēt dambreti, duraku un novusu, kā arī mest šautriņas. Savukārt 25. janvārī pulksten 10 Ērgļu vidusskolas sporta zālē pirmo reizi izmēģināsim pāru spēles novusā, –
iecerēs dalās Ērgļu novada sporta pasākumu organizators Aldis Jēkabsons. – Iepriekšēja pieteikšanās spēlēm nav nepieciešama. Tajās var piedalīties ikviens, kam ir tāda vēlme. Tāpat nav jāsatraucas, ja vēlas piedalīties pāru spēlē novusā. Turpat tiks izlozēti pāri. Jāsaka, ka turnīri ir novērtēti un apmeklēti, dalībnieku skaits aug.
Katrā turnīra kārtā interesentu kļūst vairāk. Piemēram, Ziemassvētku mačos volejbolā šoreiz bija rekordliels dalībnieku skaits – 52 spēlētāji. Šogad ziema bez sniega, līdz ar to liela piekrišana sportiskajām aktivitātēm telpās.
17.01.2020.