ĒRGĻU novadā jau otro gadu skolēnu brīvlaikā tiek organizētas galda spēles kārtās.
– Ērgļu vidusskolas sporta zālē rīt, 29. decembrī, pulksten 10 ikviens tiek aicināts uz galda spēļu otro kārtu. Tiks spēlēts duraks, dambrete un mestas šautriņas. Kā ierasts, vispirms tiks izspēlētas divas duraka spēles. Katra spēle notiek apmēram divas stundas, bet tas ir atkarīgs no tā, cik spēlēt gribētāju ir ieradušies, – pastāsta galda spēļu organizators Aldis Jēkabsons. – Iepriekšēja pieteikšanās galda spēlēm nav nepieciešama. Un kārtas notiek brīvlaikā, jo sacensībās piedalās arī mūsu novada iedzīvotāji, kuri ikdienā strādā vai mācās citās pilsētās, bet brīvlaikā atgriežas Ērgļos. Jau tiek plānota arī trešā galda spēļu kārta, kas notiks skolēnu pavasara brīvlaikā, bet jau 30. decembrī paredzēta otrā kārta novusā. Galda spēlēs dalībnieku nav daudz, tomēr interese ir. Priecājos, ka tajās iesaistās gan bērni, gan pieaugušie. Iepriekšējās reizēs tieši bērni ir lieliski sevi pierādījuši un guvuši panākumus.
28.12.2018.