LIEZĒRES kultūras namā turpinās remontdarbi, tāpēc nekādus lielos pasākumus sarīkot nevar. Arī valsts svētku pasākums šogad nenotika. Toties 17. novembra vakarā norisinājās akcija "Gaismas ceļš Liezērei".
Iedzīvotāji tika aicināti doties gaismotā gājienā cauri Liezēres centram. Šobrīd, kad gan dabā, gan Latvijas ekonomiskajā un politiskajā situācijā ir vistumšākais laiks, centāmies ienest mazliet gaišumiņa. Vēlējāmies sasildīt Latviju, Liezēri un savas sirdis. Simboliska sveces liesmiņa gājiena laikā tika nolikta arī pie pagasta iestādēm, lai lielo reformu rezultātā liezēriešiem arī nākamgad būtu pagasta pārvalde, bibliotēka, kultūras nams, skola, bērnudārzs un citas iestādes.
Autore: LELDE PIETA