Svētku gaidīšana rit pilnā sparā. Advents ir laiks, kad cilvēki vēlas pateikt labus vārdus par labiem darbiem, vienkārši iepriecināt un būt kopā ar tiem, kuri šobrīd par mājām sauc sociālās aprūpes centru Ērgļos. Citādāka ir bijusi Ziemassvētku svinēšana seno latviešu sētā, vairāk noslēpuma, vairāk tradīciju, kas saistījās ar svētku svinēšanu. Cilvēki tiecās būt pie savējiem, iepriecināt, mazliet pieklust, bet mūsu iemītniekiem likteņi raibu raibie. Cilvēkam ir ļoti svarīgi, ka šinī iestādē viņš ir gaidīts, ka turpmāk šeit būs viņa mājas.
Jāsaprot un jāpieņem, ka te rūpēsies darbinieku komanda, kas būs kopā ar veco cilvēku katru dienu. Ir svarīgi palīdzēt attīstīt pozitīvu attieksmi pret radušos situāciju, lai nejustos apjucis un nobijies, jo cilvēkam jāiekļaujas pilnīgi jaunā sociālajā vidē.
Svētku gaidīšana, adventa laiks saistās ar patīkamām lietām. Svētku izjūtu rada izgreznotās aprūpes centra telpas, izremontētā dušas telpa, atjaunotās durvis pirmā stāva telpās un sapostā eglīte pagalmā, un mūsu saimnieču piedāvātie svētku gardumi, pašdarbības kolektīvu sniegtie koncerti un apsveikumi, Salatēva vai rūķīša ierašanās tiek ļoti, ļoti gaidīta. Svētku izjūta rodas domās, kad priecājamies par kopīgi aizvadītu gadu, kaut ko lielisku gaidām nākotnē. Šajā svētku gaidīšanas laikā ticēsim Ziemassvētku brīnumam, visiem, visiem cilvēkiem, kuri šogad bija domās un darbos, priekos un bēdās kopā ar mums.
Mēs gribam vēlēt, lai liktenis mums visiem ir labvēlīgs, esiet patiesi mīlēti jaunajā gadā! Jauki pavadīt gada nogali, veiksmīgi sagaidīt Jauno gadu, vienmēr un visur ņemt līdzi labās dienas, gaišās domas un cerību putnus!
1. janvāris mūsu aprūpes centram – īpaša diena, svinam 55 darba gadu jubileju Ērgļos.