JUMURDAS pagasta pārvalde no šās pirmdienas līdz 26. septembrim izsludinājusi fotokonkursu „Es un mežs".
– Šis ir tas laiks, kad cilvēki dodas uz mežu ogot, sēņot, un pie reizes gribējās viņus mudināt arī uztaisīt kādu interesantu bildi. Daudziem ir digitālie fotoaparāti vai mobilie telefoni, ar ko var uztaisīt labas bildes. Manuprāt, vasara un rudens ir ļoti piemērots laiks skaistu bilžu tapšanai, tāpēc arī mēs nolēmām sarīkot šādu fotokonkursu, kas mūspusē nav bijis, – par konkursa ieceri stāsta Jumurdas pagasta pārvaldes vadītāja Agita Opincāne. – Jauniešiem (un vispār visa gadagājuma cilvēkiem) ļoti patīk fotografēt, tāpēc mēs ceram uz atsaucību. Konkursa mērķis ir veicināt radošās prasmes, saredzēt un iemūžināt mirkli savā apkārtnē un ikdienas gaitās saistībā ar norisēm mežā. Fotogrāfijas konkursam var piedāvāt ikviens iedzīvotājs, kura pastāvīgā dzīves vai darba vieta ir Ērgļu novads. Fotogrāfijā var būt atspoguļota meža ainava, dzīvnieki vai cilvēki dažādās nodarbēs – ogošanā, sēņošanā. Fotogrāfijās vēlamas pozitīvas noskaņas. Katrs dalībnieks drīkst nosūtīt vairākas fotogrāfijas – 1 līdz 3 darbus. Dalībniekam jānorāda darba autora vārds, uzvārds, tālrunis, e-pasts, katras nosūtītās fotogrāfijas nosaukums, e-pasta pielikumā pievienojot konkrēto fotogrāfiju. Darbi jānosūta uz e-pastu [email protected] vai jāiesniedz personīgi Jumurdas pagasta pārvaldē. Labākās fotogrāfijas tiks publicētas Ērgļu novada mājas lapā www.ergli.lv. Visas fotogrāfijas tiks izvietotas izstādē Jumurdas pagasta pārvaldes telpās, lai noskaidrotu simpātiju foto.
Autore: BAIBA MIGLONE