Jau esam informējuši, ka 4. augustā Biksērē pie ūdenskrātuves bija paredzēts ugunsskulptūru festivāls „Uguns SaSala".
Sakarā ar to, ka šobrīd Latvijā joprojām saglabājas ļoti sauss un karsts laiks un ugunsnedrošais laika periods turpinās, ir vienošanās ar festivāla māksliniecisko vadītāju Kārli Īli, ka pasākums tiek pārcelts uz 25. augustu. Cerams, ka laikap-stākļi būs piemēroti un pilnībā izdosies realizēt iecerēto ideju.
17.08.2018.