Pavasarī, uzziedot zilajām vizbulītēm, sarosās mazākie sporta deju dejotāji, lai 1. maijā dotos ceļā uz jau gadskārtēju pasākumu Ērgļos – sporta deju konkursu dejotājiem iesācējiem „Ērgļu vizbulīte".
Šogad konkursā piedalījās dejotāji no Gulbenes – vadītāja Sarmīte Ieleja, Madonas – vadītājs Viktors Leimanis, Kokneses – vadītāja Ingūna Kalniņa, Ērgļiem un Inešiem – vadītāja Sandra Avotiņa, Cēsīm – vadītājs Dainis Liepiņš, Ērgļu vidusskolas 3. klašu dejotāju pāri – vadītāja Sandra Avotiņa.
Konkursa sākumā kā skaists apsveikums un arī uzmundrinājums turpmākajam darbam bija Rihtera deju skolas A klases dejotāju Danas Jākabsones un Marta Puniņa dejotie paraugdemonstrējumi. Jaunie dejotāji konkursa dalībniekus sveic jau trešo gadu, rādot arī savu izaugsmi.
Dejotājiem bija jādejo valsis, kviksteps, ča-ča-ča un džaivs. Izpildījumu vērtēja kompetenta žūrija: Dainis Liepiņš – sporta deju kolektīva „Reveranss" vadītājs no Cēsīm, Viktors Leimanis – Madonas sporta deju skolotājs, Arvis Pīzelis – balles deju asociācijas prezidents no Rīgas. Rezultātus apkopoja sekretariāts, kurā darbojās jau pieredzējušas sekretāres – Maiga Picka un Ieva Rota. Par mūzikas skanējumu rūpējās Pēteris Leiboms.
Bērni centīgi un ar lielu nopietnību rādīja savu dejas mākslu, un ikvienu gaidīja patīkams rezultāts. Līdz ar diplomiem katrs dalībnieks balvā saņēma suvenīru – krūzīti ar konkursa simboliku, tās tapušas ar „Inešu porcelāna" īpašnieka Jāņa Roņa atbalstu. Paldies visiem dalībniekiem, viņu pedagogiem par paveikto deju soļu apgūšanā, paldies vecākiem par atbalstu.
Uz tikšanos „Ērgļu vizbulītē" nākamajā gadā!
Autore: ILZE DAUGIALLO,
informācijas speciāliste Ērgļu novada domē