18. februārī Ērgļu saieta namā notiks Ērgļu Mākslas un mūzikas skolas 25 gadu jubilejas sarīkojums.
Uz to aicināti skolas absolventi, bijušie un esošie skolotāji un darbinieki, audzēkņi, viņu vecāki, draugi un sadarbības partneri.
Vispirms pulksten 16 šajā dienā iecerēta Ērgļu Mākslas un mūzikas skolas nodaļu telpu apskate. Pulksten 18 sāksies svētku koncerts Ērgļu saieta namā. Līdztekus skaniskam sveicienam būs iespēja aplūkot divas izstādes: skolas audzēkņu noslēguma darbu izstādi un absolventu darbu izstādi. Pēc koncerta sekos skolotāju un audzēkņu tikšanās vakars ar groziņiem.
10.02.2017.