ĒRGĻOS šosestdien, 21. septembrī, biedrība „4 x 4 Centrs" rīko tūrisma braucienu apvidus automašīnām un kvadricikliem „Ērgļu izaicinājums 2013".
– Ja tev ir kvadricikls, standarta auto vai aprīkots apvidus auto, tev vienkārši jābūt šeit! – aicina sacensību organizatori, solot balvu fondu vairāk nekā 1000 eiro apmērā. Katrs braucējs, kurš nokļūs līdz vakariņām, saņems diplomu par trases veikšanu. Reģistrācija sestdien pulksten 8.30 pie viesnīcas „Ērgļi". Plānotais automašīnu skaits – ap 35, kvadricikli – ap 15. Tūrisma brauciens tāpat kā iepriekšējā gadā norisināsies arī pa pašvaldības ceļiem. Ar karti var iepazīties arī www.ergli.lv. Sīkāka informācija par pasākumu biedrības 4 x 4 mājas lapā.
Autore: BAIBA MIGLONE