Ērgļu vidusskolā uz Zinību dienu kuplo mācīties gribētāju pulku pulcināja Sprīdītis. Pavisam mācības Ērgļu vidusskolā šogad sāk 250 audzēkņu, tas ir nedaudz mazāk nekā iepriekšējā mācību gadā, toties šogad ir izdevies nokomplektēt divas pirmās klases, kurās mācās 30 skolēnu.
Ieradies uz Zinību dienu ar lielo lāpstu, Sprīdītis vispirms sveica mazos pirmklasniekus un novēlēja viņiem iemācīties rakt zināšanu zeltu, bet divpadsmitajiem – mācīties tā, lai izdotos veiksmīgi piepildīt nākotnes ieceres. Labas sekmes, spēku un izturību skolotājiem, skolas darbiniekiem, skolēniem un arī vecākiem novēlēja direktore Inese Šaudiņa un novada domes priekšsēdētājs Guntars Velcis. Ar prieku skolas 1. septembra svinībās bija ieradušies arī pagājušā gada absolventi, lai visiem novēlētu veiksmīgu skolas laiku un īpaši suminātu savu audzinātāju Aldi Olti. Sprīdītis stabulējot paspēja izdancināt neganto velnu, kas, jaucot dancotāju priekšnesumu, tā vien aicināja uz nerātnībām. Nekas cits jau velna kungam neatlika, kā kļūt paklausīgam un katrai klasei, liekot izpildīt kādu uzdevumu, dāvāt veiksmes sprungulīti, lai labie darbi līp viens pie otra.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.09.2011.
Autore: ILZE DAUGIALLO,
Ērgļu novada informācijas speciāliste