ĒRGĻU novadā pirmā domes sēde, lai ievēlētu Ērgļu novada domes priekšsēdētāju, notiks šodien, 14. jūnijā, pulksten 12. Par to „Staru" informē Ērgļu novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Aivis Masaļskis.
Kā esam informējuši iepriekš, Ērgļu novada domē tika ievēlēti pārstāvji no visiem četriem sarakstiem, kas piedalījās 1. jūnija vēlēšanās. Vairākumu – 5 vietas no 9 – ieguva pašreizējā Ērgļu novada domes priekšsēdētāja Guntara Velča pārstāvētais vēlētāju apvienības (v/a) „Mēs Ērgļu novadam" deputātu kandidātu saraksts. Savukārt v/a „Jo šeit jādzīvo mūsu bērniem" ir ieguvusi divas vietas, bet v/a „Kalniem pāri" un v/a „Mēs par izaugsmi un labklājību" katra ir ieguvusi vienu deputāta mandātu.
Šodien pulksten 11 pirmā domes sēde, lai ievēlētu jauno novada pašvaldības vadību, tiek sasaukta arī Varakļānu novadā.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA