ĒRGĻOS šotrešdien, 16. maijā, pulksten 11 notiks Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigādes apbalvošanas pasākums, par to informē VUGD pārstāve Inta Palkavniece.
Apbalvošanas pasākumi visā Latvijā, tai skaitā arī vēl Jelgavā, Daugavpilī, Rīgā un Liepājā, tiek rīkoti par godu VUGD 153. gadadienai. Atzinība tiks izteikta tiem cilvēkiem, kuri snieguši ieguldījumu VUGD attīstībā, priekšzīmīgi pildījuši dienesta pienākumus, sasnieguši teicamus darba rezultātus un, riskējot ar savu dzīvību, glābuši citus cilvēku. Plašāk par apbalvotajiem VUGD darbiniekiem informēsim kādā no nākamajiem laikraksta „Stars" numuriem.
Jāpiebilst, ka 17. maijā tiek arī atzīmēta Ugunsdzēsēju un glābēju diena; tās ietvaros jau septīto gadu tiek rīkota Atvērto durvju diena visās VUGD daļās un posteņos. Šajā dienā no pulksten 10 līdz 19 ikviens interesents var nākt ciemos pie ugunsdzēsējiem glābējiem. Mazie un lielie apmeklētāji tiks iepazīstināti ar ugunsdzēsēju glābēju ikdienu, ugunsdzēsēju depo un VUGD tehniku, kā arī varēs izmēģināt un pielaikot ugunsdzēsēju aizsargtērpu, saņemt atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem. Jau šobrīd daudzas izglītības iestādes ir pieteikušas savu apmeklējumu, tādēļ arī citi interesenti tiek aicināti pieteikties, sazinoties ar savu vietējo VUGD posteni.
15.05.2018.