LUBĀNAS novadā pie Meirānu vecās stacijas šosvētdien, 10. decembrī, pulksten 14 notiks egles iedegšanas svētki. – Šāds pasākums Meirānos notiks pirmoreiz, – atklāj Meirānu tautas nama vadītāja Inga Aizsilniece.
– Iniciatīva pieder meirānietei Inai Bidiņai un domubiedru grupai. Mums Lubānas novada pašvaldība piešķirs transportu, ar ko brauksim uz mežu pēc eglītes. Ir jau sagādātas virtenes un rotājumi. Izvēlējāmies, ka vispiemērotākā vieta eglītes iedegšanai būs Meirānu stacija. Pasākuma laikā būs teltis, kur paredzēta cienāšanās ar piparkūkām, būs rokdarbnieku, amatnieku un mājražotāju izstāde-tirdziņš, kur varēs iegādāties kādu dāvaniņu. Ar koncertu ieradīsies Lubānas koris.
6.12.2017.