Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Egli Varakļānos iededz trešo gadu

Redakcija

Autors • 02.12.2011.

Egli Varakļānos iededz trešo gadu
Burtu lielums

Rīt adventa vainagā iedegsim otro svecīti. Varakļānos gaišāku Ziemassvētku gaidīšanas laiku kopš ceturtdienas pēcpusdienas dara arī iedegtā lielā Ziemassvētku egle.

– Jau trešo gadu mēs pulcējamies šajā laukumā pilsētas centrā, lai iedegtu lielo, krāšņo egli un priecātos par uzņēmēja Jāņa Erela dāvāto svētku salūtu Ziemassvētku lielākai ieskaņai. Šodien nav vēl sniega un droši vien mūsos vēl nav tādas īstas Ziemassvētku izjūtas, bet šodien ir pirmā ziemas mēneša pirmā diena. Sentēvu ticējums vēsta –
kāds ir 1. decembris, tāda visa ziema, tātad mums ir cerība, ka ziema šogad būs rāma, mēreni auksta, ar mēreni biezu sniega kārta – gaiša un laba, un gan jau arī no debesīm nolaidīsies baltais eņģelis, kas atnesīs sniega segu un apklās zemi ar baltām, trauslām sniega pārsliņām. Lai jums visiem ir gaišs un piepildīts šis Ziemassvētku gaidīšanas laiks, lai ar veiksmēm un cerībām nāk skaists arī Jaunais gads! – vēlēja Varakļānu novada domes priekšsēdētāja Modra Vilkauša, aicinot uz kopīgu tikšanos pilsētas centrā arī Vecgada vakarā – tikai vēl lielākā pulkā, ņemot līdzi arī ģimenes locekļus, draugus, paziņas, lai kopīgi varētu sagaidīt Jauno – 2012. – gadu.
Kopā ar svinīgā egles iedegšanas pasākuma dalībniekiem bija arī Varakļānu Romas katoļu baznīcas priesteris Vladislavs Lapelis.
– Jau trešo gadu mēs pulcējamies šajā laukumā pilsētas centrā, lai iedegtu lielo, krāšņo egli un priecātos par uzņēmēja Jāņa Erela dāvāto svētku salūtu Ziemassvētku lielākai ieskaņai. Šodien nav vēl sniega un droši vien mūsos vēl nav tādas īstas Ziemassvētku izjūtas, bet šodien ir pirmā ziemas mēneša pirmā diena. Sentēvu ticējums vēsta – kāds ir 1. decembris, tāda visa ziema, tātad mums ir cerība, ka ziema šogad būs rāma, mēreni auksta, ar mēreni biezu sniega kārta – gaiša un laba, un gan jau arī no debesīm nolaidīsies baltais eņģelis, kas atnesīs sniega segu un apklās zemi ar baltām, trauslām sniega pārsliņām. Lai jums visiem ir gaišs un piepildīts šis Ziemassvētku gaidīšanas laiks, lai ar veiksmēm un cerībām nāk skaists arī Jaunais gads! – vēlēja Varakļānu novada domes priekšsēdētāja Modra Vilkauša, aicinot uz kopīgu tikšanos pilsētas centrā arī Vecgada vakarā – tikai vēl lielākā pulkā, ņemot līdzi arī ģimenes locekļus, draugus, paziņas, lai kopīgi varētu sagaidīt Jauno – 2012. – gadu.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.12.2011.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA

OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px