SARKAŅU pagastā šogad svētku egles iedegšana notiks nedaudz citādāk.
– Pirmkārt, egle tiks iedegta laukumā pie pagasta pārvaldes, ne „Kalnagravās", kā tas tradicionāli jau bija iegājies, un arī pati egles iedegšana notiks vēlāk nekā citus gadus – 22. decembrī, – informē tautas nama direktore Valda Kļaviņa. – Pasākumā piedalīsies arī folkloras kopa „Vērtumnieki" un „Madaviņa", un to var uzskatīt kā ziemas saulgriežu ieskandināšanu.
Autore: BAIBA MIGLONE