VESTIENAS pagastā tāpat kā citus gadus svinīgi tiks iedegta centrālā egle.
Tās iedegšana plānota 10. decembrī pulksten 16. – Tradicionāli no skolas būs rūķu gājiens ar lukturīšiem līdz pagasta eglītei. Skolas dramatiskais kolektīvs kopā ar tautas nama pieaugušo dramatisko kolektīvu rādīs skeču „Ziemassvētku dāvana". Tas ir stāsts par to, ka Ziemassvētkos vissvarīgākais ir ticība, cerība un mīlestība, – „Staru" informē Vestienas pagasta kultūras darba organizatore Agnese Ģērķe.
– Pēc tam kopīgi iedegsim eglīti, dziedāsim dziesmas un cienāsimies ar piparkūkām. Ļoti ceru, ka pasākums izdosies sirsnīgs un jauks un ienesīs svētku prieku mūsu sirdīs.
Autore: BAIBA MIGLONE