Liezērieši vienmēr ir lepojušies ar saviem talantīgajiem, gudrajiem un radošajiem cilvēkiem. 16. aprīļa vakarā Liezēres kultūras namā literāri muzikālā pasākumā ikviens varēja tikties ar dažādu mākslu pārstāvjiem, kurus pazīst un atzīst ne tikai mūsu pagastā, ar kuru veikumu lepojamies, kurus apbrīnojam, cildinām un priecājamies, ka Liezēres puses kalni, meži un zilās ezeru acis devušas vēlmi, prasmi, iedvesmu augt, saskatīt, ieklausīties, sadzirdēt.
Uz sarunu „pie apaļā galda" pasākuma laikā tika aicināti: dramaturģe, rakstniece, Valmieras teātra direktore Evita Sniedze; dzejnieks, komponists, Madonas mūzikas skolas skolotājs Uldis Deigelis; stikla māksliniece, Latvijas Mākslas akadēmijas un Rīgas Dizaina vidusskolas pasniedzēja Inita Ēmane; pašu audzinātas dziesminieces Kristīne Krūgaļauža-Lielbārde un Inese Vanaga un mākslas fotogrāfs Aldis Šuriņš, kā arī šī pasākuma iniciatore, gandrīz visu šo talantīgo liezēriešu latviešu valodas un literatūras skolotāja un nu jau arī dzejniece Mārīte Fiļova.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 26.04.2011.
Autore: LELDE PIETA,
Liezēres kultūras nama vadītāja