ĒRGĻU novadā šosvētdien, 24. novembrī, tiks izspēlēts dziesmots stāsts „Karā tam bij' iet'i, karā nepalikt'i".
– Novada iedzīvotāji un viesi svētdien tiek gaidīti uz koncertu kopā ar folkloras kopu „Vilkači" un jauniešu deju kolektīvu „Rūdis", – aicina pasākuma organizatore Justīne Kindzuļe. – Šī koncerta galvenais vēstījums ir parādīt karavīra dzīves ritumu ne tikai dziesmā, bet to arī izdejot dejā, tā paspilgtinot izjūtas un emocijas, klausoties brīnišķīgajā folkloras un seno cīņu kopas „Vilkači" skanējumā. Novembris ir nozīmīgs mūsu valsts svētku mēnesis, tāpēc tieši šajā laikā godināt karavīra dzīvi caur dziesmu un deju likās ļoti piemēroti un arī svarīgi. Svētdien pulksten 17 Ērgļu saieta namā ikviens tiek aicināts uz dziesmoto stāstu.
22.11.2019.