JUMURDAS pagasta saieta ēkā nākamsestdien, 11. februārī, pulksten 14 pagasta ļaudis un arī ciemiņi aicināti uz koncertu „Atver sirdi priekam".
– Pasākums iecerēts pozitīvā gaisotnē, februāris taču ir mīlestības mēnesis, un gaisā jau virmo pavasara gaidas, – ar smaidu teic Jumurdas pagasta pārvaldes vadītāja Agita Opincāne. – Koncertā piedalīsies Jumurdas pagasta vokālais ansamblis „Ievziedi" Ievas Vilnītes vadībā un līnijdejotājas no Ērgļiem (vadītājas Emma Cera un Anita Sarmone). Kolektīviem būs lieliska iespēja parādīt, ko samācījušies pa ziemas mēnešiem. Ieeja uz pasākumu ir bez maksas.