Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Dzer pienu un ēd augļus

Redakcija

Autors • 09.10.2013.

Burtu lielums

SARKAŅU pamatskolas skolēni arī šajā mācību gadā tāpat kā daudzviet citās skolās saņem bezmaksas augļus un dzer pienu.

Skolas direktore Baiba Pētersone pastāstīja: – Iesaistījāmies abās programmās – gan „Skolas piens", gan „Skolas auglis". Programma „Skolas piens" sākās jau septembrī, un katru rītu pēc pirmās stundas bērni dzer pienu, ko piegādā AS „Lazdonas piensaimnieks". Programma „Skolas auglis" tika uzsākta 1. oktobrī un ilgs līdz nākamā gada 24. janvārim. Skolēni trīs reizes nedēļā saņem bezmaksas augļus. Ābolus bērniem piegādā Vestienas pagasta zemnieku saimniecība „Jāņkalni". Protams, āboli ir garšīgi un veselīgi, bet, tā kā šis ir ābolu gads, bērni būtu priecīgi saņemt dažādākus augļus, arī burkānus.

Autore: IVETA ŠMUGĀ

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px