ĒRGĻU novada lauku saimniecībās turpinās pavasara lauku darbi. Uz vaicājumu par to, vai mitruma nupat jau nebūs par daudz, lauku attīstības speciāliste Diāna Suščenko atbildēja:
– Lietu vajadzēja, lietus ir derīgs, un mūsu pusē, kur vairāk nodarbojas ar piena lopkopību, pļavās un ganībās zāle aug griezdamās. Vietām zelmenis sakuplojis, un drīz jau būs jāsāk gatavot zāles lopbarību. Nekādu traucējumu lietus dēļ nav, un ir saimniecības, kur vēl stāda kartupeļus. Cilvēki ir aizņemti, pa vidu vēl līdz 30. maijam jāpaspēj iesniegt pieteikumus bezakcīzes degvielas saņemšanai. Dažiem rodas neparedzētas problēmas, un tiem, kas nāk pēc padoma, palīdzu. Ja ko nezinām, griežamies pie LAD vai Madonas konsultāciju dienesta speciālistiem.
Autore: IVETA ŠMUGĀ