– ĒRGĻU evaņģēliski luteriskās draudzes dievnamā 11. augustā, kā izdevās uzzināt „Ērgļu Novada Ziņās", pulksten 11 notiks dievkalpojums, ko vadīs Latvijas ev. luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags,
"Stara" lasītāju, it īpaši kristiešu, uzmanību vēlējās pievērst kāda ērglēniete luterāne, kas nevēlējās nosaukt savu vārdu, bet piebilda, ka aktīva ir arī Ērgļu adventistu draudze, kas savu 5 gadu jubileju grasās atzīmēt 11. augustā (pulksten 14) ar jubilejas labdarības dievkalpojumu Ērgļu arodvidusskolas telpās. Ziedojumi būšot veltīti akcijai "Pepijas skolassoma".
Autore: ASTRA ZAGORSKA