Degumnieku pamatskolā 1. septembris bija īpaša diena. Pie skolas durvīm sagaidīja Vinnijs Pūks ar medus podu un katram novēlēja laimīgu jauno mācību gadu.
Par svinīgu brīdi izvērtās jaunā autobusa sagaidīšana, kas pirmo reizi atveda skolēnus uz skolu.
Skolotājas Inetas Strodes vadībā apdziedājām autobusu, lai tas labi ripotu. Pagasta padomes priekšsēdētāja Alda Jansone sveica jaunā autobusa šoferīti Vili Čoderu. Savukārt Vinnijs Pūks mācīja bērniem pieklājības ētiku, kā uzvesties autobusā, un pats pēc tam devās izbraucienā ar autobusu, lai pārbaudītu, vai autobuss ir drošs.
Degumnieku pamatskolas direktore Ināra Logina visus aicināja uz svinīgo pasākumu aktu zālē, lai 1. septembri pasludinātu par draudzības un zinības svētkiem. Zālē svinīgi ienesa skolas karogu, nodziedāja valsts himnu, 9. klase kopā ar audzinātāju Daigu Ķeveri ieveda zālē 1. klases skolēnus (audzinātāja Mudīte Bodža).
Pirmo klasi sveica arī Ezis, kas veiksmei, panākumiem jaunajā mācību gadā pirmajā skolas dienā uzdāvināja burvju nūjiņu. Pagasta padomes priekšsēdētāja Alda Jansone, izpilddirektors Aigars Šķēls sveica 1. klasi, piecgadīgos un sešgadīgos bērnus, visu skolas kolektīvu – skolotājus, skolēnus un tehniskos darbiniekus.
Alda Jansone uzsvēra: – Piecgadniekiem, sešgadniekiem un 1. klasei pirmā skolas diena ir lieli svētki, skaists skolas sākums. Prieks par skolotājiem, par bērniem, un varam būt gandarīti, ka mums pašiem ir sava skola. Izglītības iestādē strādā ļoti radoši un augsti kvalificēti pedagogi. Arī pārējie darbinieki savus pienākumus veic pēc vislabākās sirdsapziņas.
Skolotājiem viņa novēlēja saliedēt bērnus, mācīt sadraudzēties, saprasties, skolēniem – uzkrāt zināšanas ar prieku.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 09.09.2008.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA