KALSNAVAS pamatskolā marts ir draudzības mēnesis, jo notiek aktivitātes, kas saistītas ar draudzību.
Stāsta Kalsnavas pamatskolas direktores vietniece audzināšanas darbā un ārpusstundu organizatore Linda Ūdre: – 7. klases skolēni kopā ar audzinātāju Sarmīti Kukāri ir iesaistījušies projektā "Drosme draudzēties", un tā ietvaros pagājušajā nedēļā skolā notika dažādas aktivitātes. Vienu dienu skolēni staigāja, sadevušies rokās, citā – savstarpēji teica komplimentus. Tāpat tika rakstītas arī draudzības vēstules un pasaka. Katra klase taisa arī draudzīgo plakātu. Un šādi pasākumi notiks visu mēnesi. Bet jau piektdien notiks Burtiņu svētki 1. klasei. Bērni stāstīs, kā apguvuši burtiņus. Būs apsveikumi no pirmsskolas un sākumskolas skolēniem. Tiks dalīti sertifikāti, kas apliecinās, ka 1. klases bērni veiksmīgi apguvuši alfabētu.
Autore: AGRITA NUSBAUMA