VARAKĻĀNU poliklīnikas telpās 2. jūlijā tiek gaidīti donori. Asinis būs iespējams ziedot no pulksten 9 līdz 12. Ikviens donors pirms asins nodošanas saņems brokastu paciņu, pēc tam – 3 latu kompensāciju pusdienām. 16. aprīlī organizētajā donoru dienā asinis ziedoja tikai 26 cilvēki, tāpēc Valsts asinsdonoru centrs aicina būt atsaucīgiem un atbalstīt donoru kustību.
Saskaņā ar Darba likumu donoram pēc katras asins nodošanas reizes tiek piešķirta atpūtas diena vai pēc darbinieka pieprasījuma šī diena tiek pievienota ikgadējam apmaksātajam atvaļinājumam. Donoram iepriekš jāpaziņo darba devējam par asins nodošanu.
Autore: AGRITA NUSBAUMA