MURMASTIENES pagasta sieviešu klubiņš "Dzērvenītes", kas aktīvi raksta projektus un realizē tos, svētdien sanāca kopā, lai apspriestu, kas paredzēts tuvākajā nākotnē.
– Pašlaik vēl neesam vienojušās, ko darīsim turpmāk un kādus projektus rakstīsim, bet noteikti to darīsim. Pavisam ir uzrakstīti un realizēti jau desmit projektu, bet tagad domājam par nākamajiem. Protams, jāseko līdzi jaunākajai informācijai, piedāvājumiem un situācijai valstī. Jācer, ka viss būs labi un varēsim īstenot savus plānus, – skaidro sieviešu klubiņa "Dzērvenītes" dalībniece Teresija Ivenkova.
Autore: AGRITA NUSBAUMA