PRAULIENAS pagastā no 23. līdz 26. oktobrim norisināsies nometne 1.-6. klases skolēniem „Augam veseli!".
– Projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem" ietvaros rudens brīvlaikā notiks dienas nometne skolēniem. Nodarbības notiks gan pagasta pārvaldes zālē, gan bibliotēkā no pulksten 10 līdz 15. Otrdien paredzēta deju aerobika un nodarbība par augu pozitīvo ietekmi, māla veselīgo vērtību iepazīšana. Trešdien bērni darbosies improvizācijas teātrī, nūjos, darbosies kopā ar suņiem un apgūs pirmās palīdzības iemaņas. Ceturtdien bērni dosies uz Priekuļu baseinu, bet piektdien paredzētas sportiskas aktivitātes svaigā gaisā, – ar nometnes programmu iepazīstina Sarmīte Lazdiņa, biedrības „Ritentiņš" valdes priekšsēdētāja. – Lai piedalītos dienas nometnē, vēl var paspēt pieteikties, zvanot uz tālruni 27825165. To var izdarīt līdz 22. oktobrim. Priecājos, ka ir ne tikai pagasta bērnu, bet arī madoniešu interese un atsaucība.
19.10.2018.