6. maijā Degumnieku pamatskolā 9. klases skolēniem bija „Mazā prinča" vakars, kurā skolēni par atmiņu no savas skolas saņēma gredzenu. Šoreiz tas nedaudz atšķīrās no iepriekšējiem gadiem, kad gredzenu vakars notika reizē ar zvaniņa svētkiem.
Šim pasākumam skolēni gatavojās ļoti aktīvi – vecāki labu laiku pirms tam juta noslēpumainu gaisotni un rosīgu darbošanos.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.05.2011.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA
AUTORES foto