Katru gadu Latvijas dzimšanas dienā Praulienas pagastā atzīmē darbus, par kuriem ir vērts teikt paldies, kā arī novērtē labos un darbīgos ļaudis, kuri ir pelnījuši saņemt „paldies!" par ieguldīto Praulienas pagasta labā.
Arī šogad svētku sarīkojumā „Tev, Latvija!" īpaši atzīmēja desmit praulēniešu veikumu. Praulienas pagasta pārvaldes kultūras un sporta darba organizatore Sarmīte Lazdiņa pastāstīja, ka ļaužu, kuri pelnījuši pateicību, ir daudz, bet šogad pagasta pārvalde, Praulienas pamatskola un pirmsskolas izglītības iestāde „Pasaciņa" izvirzīja šā gada nominācijas „Paldies!" saņēmējus, kas ar saviem darbiem iedvesmo arī citus. Pateicības balvu saņēma ilggadējā skolotāja Gaida Saleniece, skolotāja Marija Ļaha, mūzikas skolotāja, ĢAC „Margrietiņa" valdes locekle Jolanta Ceruka, skolas ēdnīcas vadītāja Elita Vītola, bijusī skolotāja, tagad – pozitīvākā seniore Praskovja Morāne, vienmēr rūpīgā un strādīgā Sanita Lukašina, jātnieku sporta entuziaste Vita Vētra, ZS „Dibeni" saimnieki – Cakulu ģimene – un ZS „Mežkaņķi" saimnieki – Bernānu ģimene -, par pašaizliedzīgu sabiedrisko darbu un nesavtīgu palīdzības sniegšanu – Līga un Vilnis Kelliji.
Koncertu sniedza PII „Pasaciņa" mazie dejotāji, bērnu 1.-4., 2.-3., 3.-6., 6. -9. klašu grupas un jauniešu deju kolektīvi „Zig-zag", deju kopa „Saikavieši" un Praulienas pagasta jauktais koris. Dzejnieces Sarmas Upeslejas dzeju lasīja Lilita Cimdiņa un Māra Zavacka.