Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Deputāti aicina uz tikšanos

Redakcija

Autors • 14.11.2009.

Burtu lielums

ĒRGĻU novada domes divi deputāti, kas aizvadītajās pašvaldību vēlēšanās tika ievēlēti no deputātu apvienības „Vienoti Ērgļu novadam", – Ērgļu arodvidusskolas direktors Andris Spaile un Ērgļu mežniecības mežsargs Zintis Āboliņš-Ābols – katra mēneša ceturtajā piektdienā Ērgļu arodvidusskolā (2. stāvā) pusotru stundu (no pulksten 16 līdz 17.30) gaida uz tikšanos vēlētājus.

– Mēs esam gatavi uzklausīt savu vēlētāju domas par dzīvi mūsu novadā, ierosinājumus, problēmas, kas viņus nodarbina un kurām varbūt ir grūti rast risinājumu. Uzskatām, ka saikne ar vēlētāju ir ļoti svarīga. Tas, starp citu, ir noteikts arī Vēlēšanu likumā, – „Staram" atzīst Andris Spaile, piebilstot, ka līdz šim gan bijusi tikai viena tikšanās un iedzīvotāji šo iespēju nav izmantojuši. Iespējams, varbūt vēl nezināja. – Šomēnes ceturtā piektdiena ir 27. novembris, un mēs atkal būsim savu vēlētāju rīcībā, – aicina Andris Spaile.

Autore: BAIBA MIGLONE

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px