ĒRGĻU novada domes divi deputāti, kas aizvadītajās pašvaldību vēlēšanās tika ievēlēti no deputātu apvienības „Vienoti Ērgļu novadam", – Ērgļu arodvidusskolas direktors Andris Spaile un Ērgļu mežniecības mežsargs Zintis Āboliņš-Ābols – katra mēneša ceturtajā piektdienā Ērgļu arodvidusskolā (2. stāvā) pusotru stundu (no pulksten 16 līdz 17.30) gaida uz tikšanos vēlētājus.
– Mēs esam gatavi uzklausīt savu vēlētāju domas par dzīvi mūsu novadā, ierosinājumus, problēmas, kas viņus nodarbina un kurām varbūt ir grūti rast risinājumu. Uzskatām, ka saikne ar vēlētāju ir ļoti svarīga. Tas, starp citu, ir noteikts arī Vēlēšanu likumā, – „Staram" atzīst Andris Spaile, piebilstot, ka līdz šim gan bijusi tikai viena tikšanās un iedzīvotāji šo iespēju nav izmantojuši. Iespējams, varbūt vēl nezināja. – Šomēnes ceturtā piektdiena ir 27. novembris, un mēs atkal būsim savu vēlētāju rīcībā, – aicina Andris Spaile.
Autore: BAIBA MIGLONE