LUBĀNĀ 26. aprīlī notika deju kolektīvu atskaites koncerts, kurā piedalījās deviņi deju kolektīvi – tostarp pieci Lubānas vidusskolas kolektīvi, deju kolektīvs bērniem ar īpašām vajadzībām "Mazais cilvēciņš", Eiropas senioru deju kolektīvs "Varavīksne" un jauniešu deju kolektīvs no Meirāniem.
– Šis bija jubilejas koncerts, jo es jau piekto gadu strādāju Lubānas vidusskolā par ritmikas un deju skolotāju. Koncerts "Es savai māmiņai" tika rīkots arī kā Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas valsts eksāmens, lai iegūtu ritmikas un deju skolotājas specialitāti. Vienlaicīgi šis koncerts bija arī rajona tautas deju kolektīvu skate, ko pieņēma Madonas rajona deju kolektīvu virsvadītājs Andris Ezeriņš. No augstskolas bija atbraukusi komisija, kas vērtēja koncertu kā eksāmenu. Tas tika novērtēts ar augstāko atzīmi – 10. Koncertā tika izdejotas divdesmit sešas dejas, – "Staram" pastāstīja deju skolotāja Liene Ozolniece.
Autore:AGRITA NUSBAUMA