Redakciju sazvanīja lubāniete Agnese, kas vēlējās labot laikraksta iepriekšējā numurā publicēto informāciju par Lubānā, Kalpaka ielā, degušo divstāvu ēku. Izrādās, atsākt darbu otrā stāva telpās nemaz nebūs tik vienkārši, kā iepriekš bija minēts.
– Īstenībā otro stāvu varētu uzskatīt par pilnībā izpostītu. Pirmais stāvs ir cietis mazāk, lai gan arī tur uguns nodarīja postījumus. Uzskatu, ka otrajā stāvā pat vairs nav ko labot. Arī jumtu tādai izdegušai ēkai uzlikt tik drīz nevarēs. Vēlos labot kļūdaino viedokli, ka tur viss ir daudzmaz kārtībā. Es biju klāt un redzēju to postažu, – Agnese uzsvēra.
Autore: LAURA VOITIŅA