KALSNAVAS pamatskolā decembrī skolēniem tiek piedāvātas aizraujošas lekcijas par veselību.
– Veselības dienas norisinās projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem" ietvaros, šoreiz pasākumus piedāvājot skolēniem izglītības iestādē. Pirmā veselības diena tika aizvadīta decembra sākumā, kad 1.-4. klašu skolēniem norisinājās vingrošanas nodarbība „Vingro vesels!". Tāpat 1.-4. un 5.-9. klašu skolēniem notika lekcija „Dzīvo vesels!". Nodarbību vadīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta ārsta palīdze Iluta Kaņepāja, – pastāsta
Kalsnavas pamatskolas direktore Gunta Lapsa. – Šodien 1. un 2. klases bērniem paredzēta Sandras Kukāres vadītā meistarklase par veselīgu uzturu „Ēd vesels!". Veselības dienas noslēgsies 20. decembrī, kad būs gan meistarklase par veselīgu uzturu, nodarbība par emocijām un to vadīšanu, gan nodarbība „Dejo vesels!". Veselības dienās tiek iesaistīti visi skolēni, lai katram būtu iespēja piedalīties. Tēmas ir interesantas un saistošas. Organizējot šādus pasākumus un piedāvājot lekcijas un nodarbības, tiek domāts, lai tās būtu noderīgas bērniem, lai viņiem no tām būtu ieguvums.
13.12.2019.