JUMURDAS pagastā noslēgumam pamazām tuvojas saieta nama būvniecība. Šis projekts tiek realizēts ELFLLA Lauku attīstības programmas projekta „Pamatpakalpojumu iedzīvotājiem uzlabošana Ērgļu novadā" ietvaros.
– Darbi sākās pērnā gada oktobrī. Tos veic SIA „CB" no Cēsīm. 25. martā svinējām spāru svētkus. Darbi ne uz brīdi nav apstājušies, un celtnieki strādā kā tādas skudriņas. Notiek gan iekšējo ūdensvadu, kanalizācijas, apkures, elektroapgādes tīklu, gan grīdu un griestu izbūve. Tiek veikti arī teritorijas labiekārtošanas darbi, klāts bruģis. Nākamnedēļ paredzēta tikšanās ar būvnieku pārstāvjiem, tad arī konkretizēsies padarītais un vēl veicamie darbi, bet ir visas cerības, ka jūnija beigās būve būs pilnībā pabeigta, jo pēc līguma līdz 1. jūlijam visam jābūt kārtībā, – „Staram" atklāj Jumurdas pagasta pārvaldes vadītāja Agita Opincāne.
Autore: BAIBA MIGLONE