Rīt, 15. oktobrī, pēc ilgāka pārtraukuma durvis vērs Murmastienes bibliotēka. Tā bija slēgta, jo telpas tika remontētas – mainīti logi un durvis, grīdas segums, krāsotas sienas, kā arī savests kārtībā sanitārais mezgls.
Murmastienes bibliotēkas vadītāja Teresija Ivenkova priecājas: – Vēl ir daudz darba, jo bibliotēkas telpas ir jāiekārto, lai cilvēki varētu atkal to apmeklēt. Manuprāt, tagad bibliotēka ir ieguvusi jaunu dzīvību. Telpas patiešām ir skaistas, sakoptas un ērtas. Bibliotēkas ēka ir celta 70. gados un pa šo laiku nemaz kārtīgu remontu nebija piedzīvojusi. Jācer, ka apmeklētājiem patiks šeit uzturēties un viņi būs bieži viesi grāmatu krātuvē.
Ja ir veikts telpu kosmētiskais remonts, noteikti jāpadomā arī par jaunu mēbeļu iegādi. Rēzeknes firmā SIA "Kvadrāts" tika izgatavoti plaukti, kuros tiks sakārtotas grāmatas. Manuprāt, iepriekšējās mēbeles sakoptajās telpās vairs neiederējās. Atklāšanas svētki notiks rīt, un uz tiem laipni gaidīti visi grāmatu draugi.
Autore: AGRITA NUSBAUMA