BĒRZAUNES pagasta pirmskolas izglītības iestādes „Vārpiņa" kolektīvs – gan bērni, gan darbinieki – šobrīd ir vasaras atvaļinājumā.
– Es zinu, ka bērnudārzam būtu jāstrādā visu gadu, jo arī vecāki strādā, taču diemžēl esam spiesti vasarā, atvaļinājumu laikā, mēnesi dārziņu slēgt. Divus gadus praktizējām, ka bērnudārzs strādā arī vasarā, tas bija laikā, kad skolēni tika iesaistīti nodarbinātības projektā, taču tagad tādu iespēju nav, un mēs nekādi nevaram izgrozīties, – „Staram" pastāstīja pirmskolas izglītības iestādes „Vārpiņa" vadītāja Agrita Plāte, atzīstot, ka ir, protams, vecāki, kas pret bērnudārza slēgšanu iebilst, bet ir arī tādi, kas uztver ar sapratni, uzsverot, ka arī bērniem ir vajadzīgs atvaļinājums, kad viņi var atpūsties kopā ar vecākiem vai vecvecākiem. – Šobrīd notiek siltumtrases rekonstrukcija. Bet augustā atkal gaidīsim bērnus un darbiņš atsāksies.
Autore: BAIBA MIGLONE