CESVAINES novada domes ēkas vienā flangā darbi projekta „Energoefektivitātes paaugstināšana Cesvaines pašvaldības administratīvajā ēkā" ietvaros jau pabeigti, un daļa administrācijas darbinieku ir atgriezušies iepriekšējos darba kabinetos, bet daļai uz pagaidu laiku jāiekārtojas jau izremontētajās telpās.
– Padarīto darbu apjoms ir plašs – sākot ar grīdas siltināšanu, pamatnes izbūvi un flīzēšanu, logu nomaiņu, ventilācijas sistēmas izbūvi, ieskaitot ventilācijas iekārtu montāžu, un beidzot ar telpu apdares darbu veikšanu, linoleja ieklāšanu grīdām un apgaismes ķermeņu izvietošanu. Ir sākušies darbi ēkas otrajā daļā. Bija domāts sākt arī fasādes un jumta siltināšanu un seguma izveidošanu, bet laikapstākļi mazliet ieviesuši savas korekcijas, – stāsta Cesvaines novada pašvaldības projektu vadītāja Iveta Raimo, piebilstot, ka pašvaldībai ir izveidojusies laba sadarbība ar dizaineri Daci Grīnvaldi, ar kuru tiek saskaņoti sienu krāsu toņi, griestu materiāls foajē, dizains dzimtsarakstu zālē un apgaismes ķermeņi. Lai arī domes ēkā būtu kāds dizaina elements, kas nav realizēts nekur citur, dizaineres idejas realizācijai palīgā aicinātas vietējās SIA „Divi torņi" mākslinieces Ilva un Sanita Ozolas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.06.2012.
Autore: BAIBA MIGLONE