Piektdienas pievakarē Cesvaines kultūras namā pulcējās dāmu deju grupas, lai kopā ar vietējām dejotājām, dāmu deju grupu „Kamenes" Marikas Šķēles vadībā, apvienotos koncertā „Dāliju dancis", kas jau kļuvis par gadskārtēju tradīciju.
Šogad koncerts bija īpašs ar to, ka lietus dēļ nenotika pils pagalmā, bet gan Cesvaines kultūras namā. Neierasti arī, ka dāmu deju grupu koncertu kuplināja un starplaikos muzicēja arī Cesvaines pūtēju orķestris ar vadītāju Oļģertu Ozolu priekšgalā.
Viesos bija ieradusies Lubānas senioru deju kopa „Varavīksne", Ērgļu kultūras nama dāmu deju kolektīvs „Varbūt", „Madonas dāmas", Dzelzavas kultūras nama latviešu deju grupa „Dzelmes" un vistālākie viesi, kas „Dāliju dancī" piedalījās pirmoreiz, – Priekuļu pagasta klubiņš „Mežrozīte".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 16.08.2011.
Autore: RITA TURKINA
AUTORES foto