Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Dalībniekus pulcē 18. Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiāde

Redakcija

Autors • 09.02.2012.

Burtu lielums

ĒRGĻOS šodien sākas Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiāde, kas turpināsies arī rīt, un to jau 18. reizi organizē LOK sadarbībā ar Ērgļu novada domi.

Kā informē Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), šogad tai pieteikts dalībnieku rekordskaits – sešos sporta veidos ir pieteikti 1150 dalībnieku 134 skolu komandās no 41 pašvaldības. Tas ir gandrīz par simt skolēniem vairāk nekā pērn. Jau tradicionāli lielākais dalībnieku skaits reģistrēts distanču slēpošanā – 373 dalībnieki, bet biatlonam pieteikti 112 dalībnieku. 76 medaļu komplektus sadalīs septiņos sporta veidos – kamaniņu sportā, distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, biatlonā, hokejā, snovbordā un slidošanā. Visiem distanču slēpotājiem ir sarūpēta iespēja distanci veikt arī dienas tumšajās stundās, jo, pateicoties Ērgļu novada pašvaldībai un Ērgļu arodvidusskolai, slēpošanas trase kopš 1. februāra ir apgaismota. Savukārt Lido kalnā startēs 231 kalnu slēpotājs un 205 snovbordisti, bet Ērgļu vidusskolas slidotavā spēkiem mērosies 97 ātrslidotāji. Arī hokeja turnīrā pieteikto komandu skaits palielinājies. Hokeju spēlēs 24 skolu komandas. Skolu komandām sacensību laikā palīdzēs 80 Ērgļu 6. līdz 12. klašu skolēni, kuri izgājuši LOK brīvprātīgo palīgu programmas apmācības kursu.
Olimpiādes atklāšanas ceremonija Ērgļu estrādē notiks šovakar pulksten 19, bet pirmās dienas sacensību uzvarētāju apbalvošanas ceremonija noritēs Ērgļu saieta namā no pulksten 20.

Autore: BAIBA MIGLONE

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px