Meža tīrības sargs Cūkmens 26. aprīlī apciemoja Degumnieku pamatskolu, jo "Meža olimpiādē" piedalījās Degumnieku pamatskolas skolotāja Mudīte Bodža un saņēma "Meža olimpiādes 2011" Atzinības rakstu. To pasniedza kampaņas "Nemēslo mežā!" cīnītājs Cūkmens, kas viesojas atzinību ieguvušo pedagogu skolās.
Pateicoties skolotājai Mudītei Bodžai, visiem Degumnieku pamatskolas skolēniem bija iespēja tikties ar Cūkmenu, piedalīties dažādās aktivitātēs un saņemt mazas balviņas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.05.2011.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA
AUTORES foto