SAUSNĒJAS pagastā 29. aprīlī Meža dienu ietvaros notika sakopšanas talka. – Tika izzāģēti koki, kasītas lapas, likti putnu būrīši. Piedalījās pensionāri, skolēni, strādājoši un nestrādājoši pagasta iedzīvotāji.
Visi bija atsaucīgi un darīja, ko katrs varēja. Pat lietus nespēja iztraucēt talku. Noslēgumā tika kurināts ugunskurs un ceptas desiņas, kā arī dalīti diplomi par piedalīšanos sakopšanas talkā. Paldies jāsaka šī pasākuma rīkotājiem un atbalstītājiem, – pastāstīja talciniece Terēza Kārkla.
Autore: AGRITA NUSBAUMA