Ziemassvētku laiks jau pagājis, arī jaunais gads sagaidīts, taču labestību un sirds siltumu cilvēki vēlas saņemt ne tikai svētkos, bet arī ikdienā.
6. janvārī – Zvaigznes dienā – Ērgļu novada sociālās aprūpes centrā bija viesi no „Braku" muzeja, biedrības „R. Blaumaņa kultūrvēsturiskais mantojums" un Ērgļu vidusskolas.
Lai vecos ļaudis iepriecinātu, pirms došanās ciemos 4. klases skolēni audzinātājas Sandras Stankevičas vadībā izdomāja priekšnesumus un gatavoja apsveikumus. 9. klases skolēni un viņu audzinātāja Mārīte Kovaļevska sarūpēja mazas dāvaniņas un iemācījās skaistas dziesmas.
Ierodoties viesos Ērgļu novada SAC, pasākuma telpā bija krāšņi izrotāta eglīte, pie loga un sienām – krāsu lampiņas, bet aiz loga – balts, pūkains sniedziņš. Kad bija ieradušies skatītāji, koncerts varēja sākties. Skanēja dziesmas, tika deklamēti dzejoļi par ziemu. Jaukus mirkļus sagādāja dažādu instrumentu spēle. Dace Kārkliņa iepriecināja ar skanīgu saksofona spēli. Lūcija Čable enerģiski un meistarīgi spēlēja čellu. Flautu trio — Marta Purviņa, Beatrise Ļebedeva, Guna Nikolajeva – liegi un jauki izpildīja Ziemassvētku melodiju. Pēc priekšnesumiem vecie cilvēki saņēma skolēnu sarūpētus apsveikumus – pašu veidotus un darinātus.
Kad bērni un jaunieši bija iepriecinājuši sociālā centra iemītniekus, tālāk muzicēja akordeonists Uldis Vabulis, kas jau ir iemīļots un gaidīts viesis šajās mājās. Viņš izpildīja dažādas dziesmas par ziemu, kā arī tās, kas jau tautā ir iemīļotas un zināmas.
Biedrības „R. Blaumaņa kultūrvēsturiskais mantojums" vārdā Zinta Saulīte Ērgļu novada sociālās aprūpes centram uzdāvināja grāmatu „Teātris Blaumaņa zīmē", lai tā ļaudis uzzinātu daudz jauna par Ērgļu novada teātra vēsturi.
Paldies Ērgļu SAC par viesmīlību, uz tikšanos citu gadu!