Cesvaines novada domes priekšsēdētājs Vilnis Špats, par paveikto 2012. gadā saņemot Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) balvu – ozolzīli, uzrunā atklāja, ka šis apbalvojums ir bijis pārsteigums, tomēr nenoliedzami – patīkams.
– 2012. gads Cesvaines novadam bijis dažādiem notikumiem piesātināts, taču finansiālā ziņā tas bijis pozitīvs. Galvenais ir ikdienas darbs un šajā ikdienā neaizmirst kolēģiem teikt paldies par paveikto, – sacīja Vilnis Špats.
9. janvārī Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība Latviešu biedrības namā apbalvoja labākos sadarbības partnerus – darba devējus, kas aizvadītajā gadā rūpējušies par darbiniekiem, sadarbojušies ar arodbiedrību un stiprinājuši sociālo dialogu. LBAS dāvāto simbolisko ozolzīli un Atzinības rakstu saņēma 13 sadarbības partneri, ko izvirzījusi LBAS un astoņas LBAS dalīborganizācijas.
Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība LBAS balvai bija izvirzījusi Cesvaines novada domi, pieteikumā norādot, ka novada dome ir atvērta dialogam ar darbiniekiem, pašvaldība neatlaidīgi strādā pie darba vides sakārtošanas. Tāpat norādīts, ka par spīti krīzei ir pabeigta Cesvaines vidusskolas būves pirmā kārta un tiek plānota otrās kārtas celtniecība, panākta arī daļēja Cesvaines pils renovācija pēc ugunsgrēka.
Autore: KRISTĪNE VILCIŅA