CESVAINĒ aizvadītajā sestdienā, 15. oktobrī, viesojās Daugavpils pašvaldības darbinieki.
– Viesus sagaidīja pašvaldības izpilddirektors Uģis Fjodorovs, un, tā kā viņi izteica vēlēšanos apskatīt mūsu kultūras objektus un baudīt šīs puses skaisto dabu, ekskursija sākās ar Cesvaines pils apmeklējumu. Pēc tam sekoja viesošanās līdzās pilij esošajā muižas saimniecībā – klētī, staļļos, kur atrodas Cesvaines bērnu un jauniešu centrs, muižas alus brūža ēkā izvietotajā amatniecības un mākslas salonā „Divi torņi". Viesi apskatīja arī Cesvaines vidusskolu un luterāņu baznīcu, kur baudīja ērģeļu skaņas, kā arī paši izmantoja iespēju pamēģināt spēlēt šo mūzikas instrumentu. Dienas noslēguma daļā daugavpilieši viesojās Grašu bērnu ciematā un Grašu muižas viesnīcā, kur baudīja pusdienu maltīti, – par vizīti informēja pašvaldības informatīvā izdevuma „Cesvaines Ziņas" redaktore Linda Vanaga, kas šajā amatā konkursa kārtībā sāka strādāt no 3. oktobra. Viņas pienākumos ir arī pašvaldības mājas lapas administrēšana.